wazka-bw18-08ZEGAR WAŻKA:  polecamy piękny i elegancki zegar ścienny „Dragonfly”, który z pewnością odmieni wygląd i charakter Twojego domu. Ważka będąca symbolem dobrobytu wniesie w Twoje cztery kąty powodzenie, harmonię i pozytywną energię. Pozwól temu fascynującemu stworzeniu zamieszkać na ścianie Twojego salonu.Zegar wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej strukturalnie na kolor czarny.
Wskazówki w odcieniach złota.
Średnica: 65cm
Mechanizm cichy.
Zasilanie: bateria AA – 1szt. (brak w zestawie)

 

zegar-bialy-na-szarymZEGAR AŻUROWY: polecamy efektowny i finezyjny zegar „AŻUR”, inspirowany wyglądem amuletu „łapacz snów”, dzięki któremu śnimy jedynie dobre sny, a nocne mary zatrzymane w misternie uplecionej sieci giną wraz ze wschodem słońca. Ażurowy zegar będzie nie tylko praktycznym dodatkiem, ale również wspaniałą dekoracją Twojej sypialni, salonu lub przedpokoju.
Zegar wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej strukturalnie na kolor biały.
Wskazówki w odcieniach czerni/czerwieni.
Średnica: 80cm
Mechanizm cichy.
Zasilanie: bateria AA – 1szt. (brak w zestawie)

 

zegar18-08ZEGAR RZYMSKI: polecamy metalowy zegar ścienny, który znakomicie wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu industrialnym, loftowym, skandynawskim oraz nowoczesnym. Prosty wzór zegara z łatwością zintegruje się z przestrzenią, w której zostanie umieszczony.
Zegar wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej strukturalnie na kolor czarny.
Wskazówki w odcieniach czerwieni.
Średnica: 50cm
Mechanizm cichy.
Zasilanie: bateria AA – 1szt. (brak w zestawie)

 

muszka-bialaZEGAR MUSZKA: polecamy efektowny i wyszukany zegar ścienny „Muszka”, który z pewnością odmieni wygląd Twojego domu. Oswojona i poskromiona muszka stanie się oryginalną ozdobą i zamieszka na ścianie Twojego salonu, jadalni czy przedpokoju. Zegar zaprojektowany tak, że mucha nie siada! Wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej strukturalnie na kolor czarny.
*(Dostępne rozwiązania kolorystyczne: struktura mat kolor czarny lub biały tudzież połysk czerwony lub biały)
Wskazówki w odcieniach złota.
Średnica: 65cm
Mechanizm cichy.
Zasilanie: bateria AA – 1szt. (brak w zestawie)

 

sowa-bwZEGAR SOWA: polecamy metalowy zegar ścienny z wizerunkiem sowy, która stanowi bardzo oryginalny motyw dekoracyjny. Taki zegar to funkcjonalność w fantazyjnej formie. Zegar wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej strukturalnie na kolor czarny.