wazka-bw18-08ZEGARYwachlarz zegarów wykonanych ze stali, zachwycających niezwykle stylowym wykonaniem, które zagwarantują udaną aranżację wybranego pomieszczenia i czytelnie zaprezentują odmierzany czas.

 

LAMPY – asortyment lamp sufitowych, wykonanych w niezwykle awangardowej formie i atrakcyjnej, klasycznej kolorystyce. Oto źródło światła, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego oraz wniesie do domu wyjątkowy akcent.

 

 

audrey3ŚWIECZNIKI – kolekcja efektownych świeczników wykonanych ze stali, będących pięknym elementem wzbogacającym wystrój wnętrza oraz tworzących kameralną atmosferę swym łagodnym blaskiem

stolik2-30-08STOLIKI – oferta wzbudzających zachwyt stolików kawowych wytworzonych ze stali z doskonałą kompozycją zdobień blatu, które wniosą do domu szyk i elegancję. Dla osób, które cenią sobie i ndywidualne projekty.

 

 

lustro-bwLUSTRA GLAMOUR: Prezentujemy serię przyciągających oko luster, w strojnej, ażurowej ramie. Lustra naszego projektu z pewnością staną się piękną i oryginalną ozdobą naścienną. Znakomicie sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour – eleganckich, luksusowych i z nutą ekstrawagancji.